Ataköy Sineklik Fiyatları

Özellikle havaların ısınmasıyla çoğalan sivrisinek ve diğer böcek çeşitlerinin eve gemesini engelleyen sineklikler evin önemli bir parçası haline gelmiştir. İstanbul Pimapen Odaların havalandırılması esnasında pencere, kapı ve balkon gibi alanlardan içeriye girebilecek her türlü zararlı böcekten uzak durmak ve evin temizliğini korumak amacıyla sineklik kullanımı şarttır. Sinekliklerin her evde kullanılmaya başlanmasıyla her eve ve pencereye uygun çok çeşitli sineklik modelleri üretilmeye başlanmıştır. Ataköy Sineklik Fiyatları kullanılan sineklik modeline göre değişmektedir.

Evinizde sineklik uygulamak istediğiniz alanın yapısı ahşap, demir, dış cephe, bahçe kapısı gibi her türlü olabilmete olup tüm yapılara uygun sineklik modelleri bulunmaktadır. Sineklik modelleri genellikle kullanım alanına ve ihtiyaçlara göre seçilir. Sineklik istediğiniz alana tek başına uygulanabilmektedir. Özellikle bebek odalarında tam koruma amaçlı sineklik tercihi yapılmaktadır.

Sinelik Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Sineklik tülü sineklik işlevi için en önemli yapı malzemesi olup kaliteli tül sineklerden daha etkili bir koruma sağlar. Sineklik tülü kalitesine göre fiyat değişmektedir. Ataköy Sineklik Fiyatları bir çok unsura göre değişkenlik gösterir. Yine  fiyat belirlemede önemli olan bir başka unsurda sineklik uygulanacak kapı ve pencere alanlarının ölçüsüdür. Sineklik fiyatı belirlenirken ilk önce uygulama yapılacak alanın ölçüsü alınır ve daha sonra uygulanacak model seçimi yapılır. En son model ve ölçüye sineklik renk seçimi eklenir ve fiyat belirlenmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba,
Sineklik fiyatlarını öğrenmek istiyorum.
Powered by